Kokybė ir aplinkosauga

Pervežimo paslaugas ir logistikos sprendimus, suteikiančius konkurencinį pranašumą mūsų klientams ir partneriams, teikiame vadovaudamiesi ISO 9001 kokybės vadybos standartu. Remdamiesi juo, užtikriname sklandų įmonėje vykstančių procesų įgyvendinimą, nuolat palaikome ryšį su klientais, siekiame įgyvendinti visus jų lūkesčius bei diegiame procesinį požiūrį į veiklos ir išteklių valdymą. Prisiimame visišką atsakomybę už mūsų paslaugų kokybę. Siekiame, kad visi Jūsų poreikiai būtų maksimaliai patenkinti kiekviename teikiamų paslaugų proceso etape.

Mums rūpi mūsų darbuotojai. Kuriame atsakingą ir motyvuojančią darbo aplinką, skatiname profesionalų požiūrį į darbą. Taip pat vertiname kokybišką ir efektyvų darbą, skatiname darbuotojų motyvaciją, kasdienį tobulėjimą, nuolat keliame personalo profesinę kvalifikaciją ir kompetenciją. Vadovaudamiesi kokybės vadybos standartais, pagreitiname naujų darbuotojų įsitraukimo į darbą laiką ir informacijos įsisavinimą. Tai lemia, kad darbuotojai geriau atlieka savo funkcijas ir išvengia klaidų. Visa tai veda prie bendro tikslo – teikti kokybiškas ir konkurencingas paslaugas.

Peržiūrėti ISO-9001 sertifikatą.

Mums rūpi gamta ir aplinka, kurioje dirbame ir gyvename. Vykdome aplinkai saugios veiklos gerinimo procesus pagal ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos sistemą ir prisiimame visišką atsakomybę už savo vykdomą veiklą ir jos poveikį aplinkai. Remdamiesi nustatytais reikalavimais, atliekame šiuos įmonės veiklos gerinimo procesus:

  • vykdome įmonės autoparko atnaujinimą (eksploatuojame EURO 5 ir EURO 6 klasės vilkikus);
  • užtikriname tinkamą transporto priemonių techninę priežiūrą;
  • mažiname kuro sąnaudas;
  • mažiname išmetamų kenksmingų dujų kiekį į aplinką;
  • pasitelkdami navigacijos sistemas užtikriname važiavimą optimaliais maršrutais;
  • apmokome vairuotojus vairuoti ekonomiškai ir saugiai.

Tikslingai vykdome apibrėžtą įmonės aplinkos apsaugos politiką – darbuotojų elgesiu, kontroliuojamais procesais, techniniais ir organizaciniais sprendimais mažiname neigiamą poveikį aplinkai.

Peržiūrėti ISO-14001 sertifikatą.

Ieškote patikimo krovinių vežėjo?

Peržiūrėkite mūsų paslaugas