Patikimumas

Mūsų pagrindinis tikslas – užtikrinti savalaikį ir patikimą krovinių judėjimą. Dirbame šveicariškų laikrodžių tikslumu – darbą organizuojame taip, kad transporto priemonės judėtų greitai, efektyviai ir patikimai. Įvertiname savo galimybes ir esame įsitikinę, kad įsipareigojimus klientui įvykdysime laiku.

Mokomės iš klaidų. Nuolat stebime įvykdytų pervežimų kokybinius rodiklius, identifikuojame esamus ir galimus neatitikimus bei imamės proaktyvių veiksmų siekdami jų išvengti ateityje.

Valdome daugiau nei 160-ies vilkikų ir puspriekabių, atitinkančių EURO-5 ir EURO-6 standartus, parką. Esame įsitikinę, kad patikimos transporto priemonės yra kertinis kokybiškos paslaugos akmuo, todėl nuolat jas atnaujiname bei prižiūrime tik specializuotuose servisuose.

Mūsų vairuotojai turi ilgalaikę tarptautinių krovinių gabenimų patirtį, ADR sertifikatus ir žino, kaip elgtis su skirtingais krovinių tipais, užtikrinti jų saugumą pervežimo metu. Siekdami tausoti gamtą ir būdami socialiai atsakingi, organizuojame vairuotojams efektyvaus važiavimo mokymus.

Visos mūsų transporto priemonės yra sujungtos į bendrą GPS sistemą, todėl operatyviai teikiame informaciją apie esamą krovinio buvimo vietą. Nuolatiniams partneriams suteikiame prieigą prie transporto priemonių sekimo sistemos, leidžiančios realiu laiku stebėti krovinio judėjimą.

Esame pasirengę netikėtoms situacijoms ir joms įvykus, visada turime parengtą veiksmų planą bei kontroliuojame situaciją.

Ieškote patikimo krovinių vežėjo?

Peržiūrėkite mūsų paslaugas